Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ekranı Yakala

Ekranı Yakala

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ekranı Tut, isminden azıcık da olsa yapacağı misyonu emin eden dayanakçı programlardan bir tanesidir. Program sayesinde bilgisayarınızın ekran görüntüsünü dilediğiniz zaman basit ve süratlice alabilir ve hemen dostlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Programı kullanarak aldığınız ekran görüntülerini yollamak için e-posta usulü kullanılmaktaıdır. Dolayısıyla ister kendi mail adresinizi isterseniz de programın kendi sunucularını kullanarak ekran görüntülerini yollayabilirsiniz.

Program standart olarak Hotmail ve Yandex’i desteklemektedir. Bu servislere ait bir hesabınız varsa kendi mail adresinizi kullanarak ekran görüntülerini dostlarınız ve tanıdıklarınızı yollayabiliyorsunuz. Program ile 3 değişik ekran görüntüsünü aynı anda yollayarak anlatmak istediğiniz vaziyeti daha ayrıntılı açıklayabilirsiniz. Üstelik ekran görüntüsü alma ve yollama operasyonları oldukça kolay.

Sizde kullanımı basit ve pratik bir ekran görüntüsü alma ve paylaşma programı arıyorsanız, Ekran Tut’yı sitemiz üzerinden fiyatsız olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekranı Yakala BENZER İÇERİKLER
Ekranı Yakala YAPILAN YORUMLAR