Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ekranı Sınırsız Başlat

Ekranı Sınırsız Başlat

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Start Screen Unlimited, Windows 8 ve 8.1 işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlarınızın açılışında karşılaştığınız başlangıç ekranlarını tertip ederek şahsileştirme olanağı sunan oldukça etkileyici ve kullanımı basit bir program.

Fiyatsız olarak sunulan yazılım Windows’un kısıtlı bir biçimde sunduğu tertip etmeleri hudutsuz yaparak başlangıç ekranlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor. Bildiğiniz üzere Windows bu ekran üzerinde yalnızca gözde uygulamalarınızı ilave etmenizi, renk değiştirmenizi, şahıslar ilave etmenizi ve resimler ilave etmenizi sağlıyor. Ufak yada büyük kareler olarak bunu yapmanıza imkân sunan Windows’un bu kısıtlı operasyonlarının dışına çıkarak daha hoş ve kullanışlı bir başlangıç ekranı istiyorsanız Start Screen Unlimited’ı kullanabilirsiniz.

Google yada değişik arama motorlarının arama çubuklarından, saat gösterimine kadar istediğiniz her şeyi başlangıç ekranına ekleme fırsatı sunan uygulama neredeyse rastgele bir limit olmadan istediğinizi yapmanızı sağlıyor. İstediğiniz ve en çok kullandığınız dosya yada uygulamaları gruplar halinde tertip ederek basit ulaşım sağlayabilir hale getirebiliyorsunuz.

Saat, süreölçer, arama çubukları, vazife çubuğu, uygulamalar, bilgisayarı kapama yada uykuya alma alternatifleri vb. harekâtların hepsini çok daha rahat ve basit bir biçimde asıllaştırmanızı sağlayan uygulamanın fiyatsız versiyonunu sitemiz üzerinden indirerek kullanmaya başlamanızı nasihat ederim. Uygulamanın fiyatlı versiyonu ise azıcık daha fazla alternatifler beraber geliyor fakat kullanmanız için satın almanız gerekiyor. Şayet ilgilenirseniz üretici adresi üzerinden Deluxe Edition’ını da alabilirsiniz. Fakat ilk olarak fiyatsızı yükleyerek sınamanızı nasihat ederim.

Ekranı Sınırsız Başlat BENZER İÇERİKLER
Ekranı Sınırsız Başlat YAPILAN YORUMLAR