Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ekran Yakalama + Baskı

Ekran Yakalama + Baskı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows işletim sisteminin son versiyonları her ne kadar içerisinde ekran görüntüsü tutma taşıtı barındırıyor olsalar da bu taşıtın kullanışlılığının denetlendiği bir reel. Çünkü pek bir operasyon yapmaya imkân vermeyen uygulama, ne yazık ki çoğu kullanıcının gereksinimlerini karşılayamıyor. Dolayısıyla fiyatsız ve küçük programlarla bu sualin üstesinden gelmek isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken Screen Capture + Print programını sınamak. Hem çok basit bir biçimde açılması hem de kullanılması onu en iyi seçeneklerden birisi haline getiriyor.

Programı açtıktan sonra sahip olduğu alternatifler sayesinde bilgisayarınızın tüm ekranının görüntüsünü alabiliyor, fakat dilerseniz yalnızca emin bir bölge ya da bir program yahut klasör penceresinin ekran görüntüsünün alınmasını da sağlayabiliyorsunuz. Aldığınız ekran görüntülerini hemen bilgisayarınıza kaydolabileceğiniz gibi dolaysız olarak yazıcınıza yollamak da programın menü alternatifleri arasında yer almakta. Dolayısıyla kaydolduktan sonra yine yazıcıyla uğraşmanıza gerek kalmıyor ve harekâtlar çok süratli bir biçimde bitiriliyor.

Screen Capture + Print’te bulunan kısayol butonlarını tertip etmek ne yazık ki olası değil fakat programın rastgele bir montaj gerektirmemesi sayesinde oldukça taşınabilir bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Şayet fiyatlı ve büyük ebatlı ekran görüntüsü alma programlarından uzak durmak istiyorsanız sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

Ekran Yakalama + Baskı BENZER İÇERİKLER
Ekran Yakalama + Baskı YAPILAN YORUMLAR