Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ekran Rengi Seçici

Ekran Rengi Seçici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Screen Color Picker, masaüstünüzde hoşlanmış olduğunuz rastgele bir renk için RGB, HSB ve HEX renk kodlarını basitçe tutabileceğiniz oldukça kullanışlı ve tesirli bir renk kodu tutma programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey, renk kodunu tutmak istediğiniz alan üzerine fareniz dayanağıyla gelmek ve klavyeniz üzerinde yer alan “Enter” butonuna basmaktır. Bu sayede o an farenizin üzerinde bulunduğu bölgeye ait değişik renk kodları program üzerinde belirecektir ve lüzumunuz olan renk kodunu panoya kopyalayarak basitçe kullanabilirsiniz.

Rastgele bir montaj gerektirmeyen program, taşınabilir olması sebebiyle de oldukça kullanışlıdır. Taşınabilir bir harici disk veya USB hafıza dayanağıyla Screen Color Picker’ı her zaman yanınızda taşıyabilir ve kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların masaüstünde yer alan değişik renklere ait RGB, HSB ve HEX kodlarını bulmalarına ve panoya kopyalamalarına imkân sağlayan Screen Color Picker’ı tüm kullanıcılarımıza nasihat ederim.

Ekran Rengi Seçici BENZER İÇERİKLER
Ekran Rengi Seçici YAPILAN YORUMLAR