Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ekran Görüntüsü

Ekran Görüntüsü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ekran Görüntüsü, Windows 7 ve üzeri bilgisayar kullanıcıları için pratik ekran görüntüsü alma, kaydolma ve paylaşma programı. Windows işletim sistemiyle gelen ekran alıntı vasıtasından değişik olarak aldığınız tüm ekran görüntülerini kaydolmanıza izin veren program tamamen fiyatsız.

Zaman zaman gereksinim dinlediğimiz ekran görüntüsü alma programları arasında en iyilerden biri Ekran Görüntüsü. Eşleri gibi asla kullanılmayan hiçbir işlev yok. Emeli yalnızca masaüstünüzün, tarayıcınızın veya bir pencerenin ekran görüntüsünü almak. İster “Ekran Görüntüsü Al” diyerek isterseniz de klavyenizden Ctrl + E kısayol tuşu veya Print Screen ile dilediğiniz bir noktayı tercih yaparak ekran görüntüsünü basitlikle alabiliyorsunuz.

Programın özelliği ise; alınan ekran görüntülerinin otomatik kaydolunuyor olması. Yalnız tüm ekran görüntülerinize erişmek için fiyatsız bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Bu noktadan sonra web tarayıcınız üzerinden ya da dolaysız program sembolüne tıklayıp “Yüklemeler” diyerek o ana kadar aldığınız tüm ekran görüntülerine erişebiliyorsunuz. Natürel ki sosyal ağlarda paylaşmanız için de bir iletişim veriliyor.

Ekran Görüntüsü BENZER İÇERİKLER
Ekran Görüntüsü YAPILAN YORUMLAR