Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ekran Görevi

Ekran Görevi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ScreenTask kullanıcılara ekran paylaşma mevzusunda pratik bir usul sunan bir program.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir ekran paylaşma programı olan ScreenTask esas olarak aynı kablosuz veya kablolu ağ üzerinde bağlı olan bilgisayarların birbirlerine ekranlarındaki görüntüyü iletlemelerini olası kılıyor. Sıradanda bu iş için Skype’ın ekran paylaşım özelliği kullanılabilse de ScreenTask çok daha basit ve zahmetsiz bir kullanıma sahip.

Skype ile 2 bilgisayar arasında görüntü paylaşabilmek için her iki bilgisayarda da Skype yüklü olması gerekiyor. ScreenTask’ta ise yayın yapılacak bilgisayarda ScreenTask programının yüklü olması yeterli. Program WiFi veya mahallî kablolu ağınız üzerinden görüntü iletmekte. Bu sayede internet irtibatınızın olmasına da lüzum dinlemiyorsunuz. Görüntü yayınını alacak ve gösterecek bilgisayarda ise ScreenTask’ın heyeti olmasına gerek yok. ScreenTask’ın yüklü olduğu bilgisayardan size verilen IP numarasını görüntü yayınını alacak bilgisayardaki internet tarayıcısının adres çubuğuna yazmanız yeterli.

ScreenTask programının kurulacağı ve yayın yapılacak olan bilgisayarda .NET Framework 4.5 yazılımının yüklü olması gerekiyor.

Ekran Görevi BENZER İÇERİKLER
Ekran Görevi YAPILAN YORUMLAR