Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Türkçe Yama

EF Commander Ücretsiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EF Commander Free programı, bilgisayarınızın kendi dosya idareyicisini eksik buluyorsanız kullanabileceğiniz karışık ancak basit kullanılır dosya idareyici programlarından bir tanesi ve tamamen fiyatsız olarak sunuluyor. Fiyatlı olan versiyonunda çok daha fazla ayrıntı yer alsa da bu versiyonu da pek çok standart kullanıcının lüzumunu karşılayabilecek seviyede.

Programın esas olarak iki kısma bölmüş bir oturumu bulunuyor ve hem klasörlerin içeriğini görme olanağı hem de harekâtlar asıllaştırma imkânı sunuyor. Her iki oturumun yerini değiştirmek de basit kullanılır yapısı sayesinde olası.

Dosya kopyalama, yapıştırma, taşıma, silme, yine adlandırma, arama, karşılaştırma gibi pek çok alternatif de yer alıyor ve ayrıca ağ irtibatları hakkında operasyonlar yapma ve bilgisayarı kapatma menüleri de yeniden programın bünyesinde bulunanlar arasında. Aralıksız olarak klasörler arasında ileri geri dolaşmak zorunda kalanların netlikle hoşlanacağına inanıyorum

İşlerinizi süratlendirmek için kullanabileceğiniz EF Commander Free ile dosya ve klasörlere dair operasyonları çok daha basit bir biçimde bitirebilirsiniz.

EF Commander Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
EF Commander Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR