Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EASEUS Tüm Yedekleme

EASEUS Tüm Yedekleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarları üzerinde ehemmiyetli bilgiler depolayan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş bu kapsamlı program sayesinde her türlü bilgiyi güvenle yedekleyebilirsiniz.

Yazılımın en fazla öne çıkan özellikleri arasında kullanım basitliği bulunmakta. Daha evvel hiçbir biçimde bilgi depolama operasyonu yapmamış olsanız dahi EaseUS Todo Backup’ı kullanarak bilgisayarınız üzerinde depoladığınız müzikleri, resimleri, videoları ve belgeleri güvenle yedekleyebilirsiniz.

Kullanıcı arkadaşı içgüdüsel arayüzde yer alan her işlev kullanıcıların yedekleme harekâtını meselesizce hakikatleştirebilmeleri için kumpaslı bir biçimde sunuluyor. O an gereksinim dinlediğiniz işlevi arayüz üzerinden seçerek harekâtlara başlayabilirsiniz.

Özellikle bilgisayar veya hard disk başkalaşım aşamalarında bilgilerin kaybolması olası meseleler arasında yer alıyor. Fakat EaseUS Todo Backup bu stil harekâtlar sırasında bilgilerin kaybolması tehlikesini en aza indiriyor.

Yazılımın göze çarpan özellikleri arasında bulunanlar;

Bereketli depolama ve yedekleme özellikleri Disk birleştirme, hard disk bilgilerini kopyalama SSD aktarım sürecinde bilgilerin güvenle transfer edilmesi Bütün yedekleme ve sistem geri alma özellikleri

Hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen kullanıcı arkadaşı arayüzü ile EaseUS Todo Backup yedekleme harekâtlarını süratli ve pratik bir biçimde asıllaştırmak isteyen kullanıcıların gereksinim dinleyebilecekleri her şeyi sunuyor.

EASEUS Tüm Yedekleme BENZER İÇERİKLER
EASEUS Tüm Yedekleme YAPILAN YORUMLAR