Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EaseUS Sistemi GoBack Ücretsiz

EaseUS Sistemi GoBack Ücretsiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EaseUS System GoBack Free, Windows işletim sistemi versiyonunuzu değiştirip daha önceki haline getirebilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız bir sistem yedekleme programı.

Yeni çıkacan Windows 10‘u yükleyip hoşnut kalmayan kullanıcıların Windows 8 ya da 7‘ye basitçe dönebilmesini sağlayan program, sisteminizi tek tuşla yedekleyebildiği gibi, yeniden tek tuşla geri yükleme operasyonlarını da yapabiliyor.

Tüm uygulama ve oyunlarınızı da Windows ile beraber yedekleyen program, böylece Windows işletim sistemini daha önceki haline aldığınızda yanında değişik kullandığınız reyin ve uygulamaları da kullanabilmenizi sağlıyor.

Yeni bir Windows versiyonu sınamak istediğiniz de işinize çok yarayabilecek olan program sayesinde bilgisayarınızda oluşan meselelerden de geri yükleme yaparak kurtulabilirsiniz.

Hangi Gidişatlarda Gereksiniminiz Olabilir?

Windows 10’a geçim sağlayamazsanız Kullandığınız uygulamalar yen yüklediğiniz işletim sistemi ile geçimli çalışmazsa Sistem yüklemesi sebebiyle sizin için ehemmiyet taşıyan dosyalar kaybolursa Windows yüklemesinden sonra sistem ayarlarında yanılgı alırsanız

Bu ve bir çok eş vaziyette kullanabileceğiniz program, yedekleme yaptığınız andaki bilgisayarınızı dilediğiniz zaman tekerrür geri getiriyor. Böylece format atma ya da eşi operasyonlar yapmadan, üstelik kullandığınız uygulama, program ve oyunları da kaybetmeden daha önceki Windows işletim sistemine geri gelebiliyorsunuz.

Tamamen fiyatsız olarak sunulan programı hemen indirip kesinlikle bilgisayarınızda bulundurmanızı öneri ederim.

EaseUS Sistemi GoBack Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
EaseUS Sistemi GoBack Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR