Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EaseUS RecExperts

EaseUS RecExperts

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bugüne kadar geliştirdiği zaferli programlarla tanıdığımız EaseUS, yeni uygulamasını piyasaya sürdü. Windows ekran kaydolma operasyonları için kullanılabilen EaseUS RecExperts, sunduğu değişik özelliklerle dikkatleri sürüklemeyi muvaffak oldu. 

Ekran kaydolma kaydolunan görüntüyü paylaşma, son zamanlarda en çok lüzumumuz olan işlerin başında geliyordu. Bu harekât için bir hayli değişik programı aynı anda kullanmak ve çalıştırmak zorunda kalabiliyorduk. Bu tasayı ortadan kaldırmak için harekete geçen EaseUS, kullanışlı tam özellikleri bünyesinde toplayan RecExperts programını piyasaya sürdü.

EaseUS RecExperts özellikleri

Ekran kaydolma Webcam kaydolma Reyin kaydolma Ses kaydolma

Windows ekran kaydolma işi için en uygun programlardan bir tanesi olan RecExperts, yukarıyada gördüğünüz tüm operasyonları tek bir program üzerinden yapabiliyor. Ayrıca sayılan her bir özellik için değişik ayrıntılar sunarak, kullanıcıları ikna etmesini de öğreniyor. Programın özelliklerini yukarıyadaki gibi ana başlıklar halinde yazabileceğimiz gibi bir hayli değişik detaylı ayrıntıya daha sahip. Onları ise hemen alttaki gibi bir araya getirebiliriz.

Ekranın emin bölgesini kaydolma: Ufak bir taşıtla tercih yaparak, ekranınızın yalnızca istediğiniz kısmını kayıt alabilirsiniz. Hem ses hem görüntü: Video kaydolurken aynı zamanda sesinizi de kaydolarak, ayrıca bir programa gereksinim dinlemezsiniz. Reyin videosu kaydolma modu: Oyunlarınızı 4K çözünürlüğe kadar kayıp yaşamadan kaydolabilirsiniz. Takvim oluşturma: İstediğiniz zaman ekran kaydolucusunu otomatik olarak başlatarak, giderekme kurabilirsiniz. Gelişmiş tertip etme: Ekran kaydı yaparken, çizimler ya da biçimler oluşturabilirsiniz. Böylece anlattıklarınızı daha net biçimde gösterebilirsiniz. Değişik formatlarda kaydolma: Ekran görüntülerini ya da videolarını istediğiniz formatta çıktı alabilirsiniz. Kolay YouTube paylaşımı: Kaydolunan görüntüleri dolaysız YouTube üzerine aktarabilirsiniz. Arka tasarı seslerini yasaklama: Arka tasarıdan gelen hengameyi yasaklayarak, yalnızca kendi sesinize odaklanabilirsiniz.

EaseUS RecExperts BENZER İÇERİKLER
EaseUS RecExperts YAPILAN YORUMLAR