Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EASEUS Data Recovery Wizard Ücretsiz Sürümü

EASEUS Data Recovery Wizard Ücretsiz Sürümü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme mevzusunda destekçi olan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken kimi zaman dosyalarımızı kazara silebiliyoruz. Olağanda geri dönüşüm paketine sevk edilen dosyaları geri dönüşüm kolisinden de sildiğimizde bu dosyaları sıradan yollarla geri getirmek muhtemel olmamakta. Bu sebeple özel bir dosya kurtarma programı kullanmamız gerekmektedir.

Bu tip dosya kurtarma yazılımlarından olan EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition size silinen dosyalarınızı tespit edip geri getirebilme ihtimali sunuyor. Program ile geri dönüşüm kolisinden silinen dosyaların haricinde elektrik kesintisi gibi nedenlerden dolayı kaybolan dosyaları da geri getirebiliyorsunuz. EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition ile formatlanan disklerdenden dosya kurtarabilir, yanlış disk parçalama operasyonları neticeyi kaybolan dosyalarınızı da geri getirebilirsiniz.

EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition size kurtarılacak fotoğraf dosyaları için ufak önizlemeler de sunuyor. Bu sayede kurtaracağınız dosyayı daha basit ve süratli bir biçimde tanımlayabilir ve pratik bir biçimde geri getirebilirsiniz.

EASEUS Data Recovery Wizard Ücretsiz Sürümü BENZER İÇERİKLER
EASEUS Data Recovery Wizard Ücretsiz Sürümü YAPILAN YORUMLAR