Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EaseUS Data Recovery Wizard Professional

EaseUS Data Recovery Wizard Professional

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EaseUS Data Recovery Wizard Professional, tamamen tehlikesiz ve efektif bir hard disk bilgi kurtarma yazılımıdır. Özel bir bilgi kurtarma çözümü getiren yaızlım, tüm bilgi kaybetme senaryolarında işe yarıyor. Hard diskinizden hudutsuz çeşitteki dosyalarını kurtarmanızı sağlayan program oldukça bereketli. Hard diskinizin muhakkak bir kısmından, usb aygıtınızdan, hafıza kartınızdan, dijital kameranızdan, müzik oynatıcınızdan veya öbür tüm depolama aygıtlarından kaybolan veya yanlışlıkla silinen bilgilerinizi EaseUS Data Recovery ile kurtarmak olası.

Yanlışlıkla silme, format atma, bilgilerin muhakkak bir parçasını kaybetme, bilgilerinize erişememe veya virüs hamleleri gibi vaziyetlerde bilgilerinize tekerrür sıhhatli bir biçimde erişmenizi sağlayan program ile kimi zaman hayati ehemmiyet taşıyan dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Program 3 değişik modda çalışmaktadır. Bunlar, silinmiş dosya kurtarımı, bütün dosya kurtarmı ve muhakkak bir kısım kurtarımıdır. Programı kullanmak için yapmanız gereken 3 harekât mevcuttur. İlk olarak kurtarma modunu seçerek daha sonra tarama operasyonunu başlatmalısınız. Tarama operasyonu bitirildiğinde kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesini görebilir ve kurtarma operasyonunu hakikatleştirebilirsiniz.

Sizin için ehemmiyet taşıyan fotoğraf, doküman, video, müzik, e-posta, arşivler ve daha aşırısını kaybolduğunda yada teknik bir sebepten dolayı erişemediğinizde kurtarmanızı sağlayan programın sınama versiyonunu indirerek fiyatsız olarak kullanabilirsiniz. Hoşlanmanız gidişatında programın pro versiyonunu satın alarak hudutsuz bir biçimde programın özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.

EaseUS Data Recovery Wizard Professional BENZER İÇERİKLER
EaseUS Data Recovery Wizard Professional YAPILAN YORUMLAR