Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EarthTime

EarthTime

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EarthTime, kullanımı basit bir mahallî saat uygulamasıdır. Dünya üzerinde saatini bilmek istediğiniz tüm şehirlerin saatini bu programla beraber görebilir ve takip edebilirsiniz.

Programın arayüzünde bir dünya haritası bulunuyor ve saatini takip etmek istediğiniz ülkelerin dünya üzerindeki yerini gösteriyor. zaman ile beraber ülke, şehir, konum ve tarih bilgileri de yer alıyor. Ayrıca arayüz için oldukça kullanışlı ve kullanıcı arkadaşı diyebiliriz.

Dünya üzerindeki 3000 şehirden aşırısının bilgileri programın veritabanında bulunuyor ve istediğiniz anda ulaşmanıza imkân sağlıyor. Gece veya gündüz farketmeden istediğiniz şehri program sayesinde görebilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz şehirleri ilave etmek oldukça kolay. Yapmanız gereken yalnızca programın size sunduğu ülke şehirlerden birini seçmek. Ayrıca ana ekranda görünecek küçük bir yazı kısmı da bulunuyor.

Programın özellikleri saymakla bitmiyor. Ana ekranda yapabileceğiniz operasyonları sağ ve sol tıklamaya soyarak basitçe hakikatleştirmek olası.

Hoş özelliklerinden bir değişiği ise ayarlamış olduğunuz mahallî şehir saatlerinin her biri için ayrı ayrı alarm kurabiliyor olmanız. Tarih ve saatini ayarlayarak önümüzdeki günler için kuracağınız alarmların istediğiniz biçimde bir ses dosyasını çalmasını yada ekrana sizin tanımladığınız bir yazı getirmesini sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarınızı oldukça düşük seviyelerde kullanan bu programın içindeki herşey ince detaylarına kadar düşünülerek yapılmış. Bu stil bir uygulamaya göre temennilerin çok üstünde olan EarthTime’ın sınama versiyonu indirerek kullanmanızı öneri ederim. Sınama versiyonu ile 30 günlük kullanım ihtimali bulunan programı beğeniceğinize bellim.

EarthTime BENZER İÇERİKLER
EarthTime YAPILAN YORUMLAR