Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Earth Uyarıları

Earth Uyarıları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Earth Alerts yaşanan tüm doğal afetleri anında bilgisayarınıza taşıyor. Pek çok emin kaynaktan online bilgilerle beslenen program doğa ananın yerküredeki her türlü sürprizini anı anına bizlerle paylaşıyor.

İhtarlar, raporlar, resimler, uydu görüntüleriyle desteklenen program dünyayla yeni irtibat pencereniz olacak. Zelzele, su baskın, volkan, tsunami, fırtına, tayfun gibi usunuza gelebilecek her doğal afetten Earth Alerts kullanıcıları anında haberdar olacak. İnternetten topladığı resim, rapor, harita gibi bilgileri en iyi biçimde derleyen Earth Alerts yalnızca ihtar yapan değil aynı zamanda bilgilendiren de bir yazılım. Aktüel bilgiler dışında geçmişte kalan pek çok afetle alakalı ayrıntılı bilgi almak içinde Earth Alerts kullanılabilir.

Dünyanın her yerindeki hava vaziyetiyle alakalı ayrıntılı bir raporlama yapan yazılımı yalnızca bu emelle kullanmak ise doğru bir alternatif olmayabilir. Yaşadığınız bölgede, ülkede veya dünyanın rastgele bir köşesinde yaşanan doğal afetlerden anında en emin kaynaklardan haberdar olmak ilginize sürüklüyorsa Earth Alerts bilgisayarınızda bulunması gereken bir program.

Earth Uyarıları BENZER İÇERİKLER
Earth Uyarıları YAPILAN YORUMLAR