Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DWG Onarım Araç Kutusu

DWG Onarım Araç Kutusu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DWG Repair Toolbox şayet AutoCAD yazılımını kullanıyorsanız ve bu yazılım tarafından oluşturulan DWG formatındaki dosyalar ile alakalı kasvet yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir DWG onarma programı.

Kullanım basitliği esas alınarak geliştirilmiş bir yazılım olan DWG Repair Toolbox esas olarak AutoCAD tarafından yanılgılı olarka oluşturulan DWG dosyalarını inceleme ederek bu dosyaları onarabiliyor. Program ile DWG kurtarma işini çok kısa bir zaman içerisinde halledebilmeniz muhtemel.

AutoCAD’in 2000, 2000i, 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012 ve daha üst versiyonlarını destekleyen program ile DWG dosyalarınızı onarabilmek için yapmanız gereken şey bilgisayarınızdaki DWG dosyalarının yerini program içindeki dosya gezgini aracılığıyla tanımlamak. Sonrasında ise program dosyayı inceleme ediyor ve zarar görmüş DWG dosyasının versiyonunu tanımlıyor. Bu adımdan sonra onarım operasyonunun nasıl yapılacağını siz de tanımlayabiliyorsunuz. Program onarım başarımını geliştirebilmenizi veya onarım süratini artırabilmenizi muhtemel kılmakta.

DWG Repair Toolbox ile tamir edilen bilgiler AutoCAD üzerine aktarılabilmekte. Şayet sisteminizde değişik AutoCAD versiyonları bulunuyorsa DWG Repair Toolbox onardığınız dosyayı hangi versiyona aktaracağınızı tanımlamanıza izin vermekte.

DWG Repair Toolbox 2 ebatlı ve 3 ebatlı çizimler üzerinde onarım operasyonu yapabilmekte.

DWG Onarım Araç Kutusu BENZER İÇERİKLER
DWG Onarım Araç Kutusu YAPILAN YORUMLAR