Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DVD Ripper Speedy

DVD Ripper Speedy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DVD Ripper Speedy, bir DVD sıkıştırma ya da dönüştürme programıdır.

WonderFox Free DVD Ripper Speedy, DVD koleksiyonunuzu dönüştürmenize izin veren fiyatsız bir uygulamadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu program, kolay arayüzünün yanı gizeme ayrıntılı özellikler sunmasıyla da dikkatleri sürüklüyor. Bu programla beraber elinizdeki DVD arşivini, toplu ya da tek tek bir başka formata dönüştürebilirsiniz. Özellikle yeni jenerasyon televizyonların basitçe USB’den film açmaya başlamasıyla beraber değişik format kullanımlarının da çoğalmasıyla oldukça elzem konuma gelen bu lüzumu, WonderFox’un bu çözümü oldukça basit biçimde hallediyor.

Yalnızca bununla da kalmalyan program, DVD dosyaları ve klasörleri üzerinde istediğiniz rastgele bir farklılığı basitçe yapmanıza da ön ayak oluyor. Böylece tam bir DVD klasöründeki videoların adlarını istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz gibi onlara değişik ayrıntılar ilave etmeniz de basitleştiriliyor.

5 ile 10 dakika arasında değişen dönüştürme süresi ve elastik ayarları sayesinde son zamanlardaki fiyatsız olarak kullanılabilecek en iyi DVD dönüştürme uygulamalarından bir tanesi olan DVD Ripper Speedy’e netlikle göz atılabilir.

DVD Ripper Speedy BENZER İÇERİKLER
DVD Ripper Speedy YAPILAN YORUMLAR