Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Duvar Kağıdı Motoru

Duvar Kağıdı Motoru

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wallpaper Engine, daha çok mobil makineler üzerinde kullanılan animasyonlucanlı, hareketli duvar kağıdı alternatiflerini bilgisayarlarımıza taşıyan bir duvar kağıdı programı.

Wallpaper Engine Duvar Kağıdı Programı İndir

Steam reyin platformu üzerinden oldukça mantıklı bir maliyetle satın alınabilen Wallpaper Engine, masaüstünüze hem çağdaş ve canlı, hem de renkli bir görünüm kazandırabiliyor. Program esas olarak 3 ebatlı animasyonları ve modellemeleri masaüstünüze yerleştiriyor. Misal olarak; bir 3 ebatlı araba modelini masaüstünüze yerleştiriyorsunuz. Kullanıcılar asıl zamanlı olarak bu otomobilin rengini ve otomobile bakış açısını değiştirebiliyor. Ya da ekrana hareket eden Deoksirübo Nükleik Asit zinciri gibi animasyonlar yerleştirebiliyor, bu animasyonların renklerini yeniden asıl zamanlı olarak değiştirebiliyorsunuz.

Wallpaper Engine videolardan duvar kağıdı yapma gibi tuhaf bir özelliğe sahip. Bu sayede bir videoyu masaüstü duvar kağıdınız olarak kullanabiliyor, ekranda kesintisiz değişen bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Bunun yanısıra muhtelif oyunları ve internet sitelerini de duvar kağıdı yapabilmektesiniz.

Wallpaper Engine, oldukça düşük kaynak kullanımına da sahip. Wallpaper Engine ile kullanılabilecek rakamsız duvar kağıdı alternatifine Steam Workshop üzerini ulaşabilir, kendi duvar kağıtlarınızı da Steam Workshop üzerinden paylaşabilirsiniz. Program içinde yer alan duvar kağıdı editörüyle kendi duvar kağıtlarınızı yaratabilirsiniz. Wallpaper Engine çoklu monitör sistemini desteklemekte. 

Asıl zamanlı görseller, videolar, uygulamalar ve web siteleriyle masaüstünüzü canlandırın. Animasyonlu duvar kağıtlarını sevdiğiniz renklerle şahsileştirin. Mouse ile hakimiyet edilebilen etkileşimli duvar kağıtlarına göz atın. 16:9, 21:9, 16:10, 4:3 en boy oranı desteklenmektedir. Birden fazla ekranda ayarlama desteklenmektedir. Duvar kağıtları reyin oynarken duraklatılır. Özel animasyonlu duvar kağıtları oluşturabilirsiniz. Kolay görsellerden canlı duvar kağıtları oluşturun veya HTML veya video dosyalarını duvar kağıdına aktarın. Duvar kağıtlarını Steam atölyesinde paylaşın veya yeni duvar kağıtları indirin. Steam oyunu veya bir uygulamayla aynı anda kullanılabilir. Desteklenen video formatları; MP4, WebM, AVI, M4V, WMV. Razer Chroma ve Corsair iCUE’yu yardımlar.

 

Duvar Kağıdı Motoru BENZER İÇERİKLER
Duvar Kağıdı Motoru YAPILAN YORUMLAR