Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DupScout

DupScout

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DupScout, sisteminizdeki çift dosyaları bulmanıza dayanakçı olan fiyatsız bir program. Windows işletim sisteminin heyeti olduğu değişmez sürücünüzün yanı gizeme ağda paylaşılan bilgisayarlardaki, sunuculardaki ve NAS makinelerindeki aynı isimle kaydolunmuş dosyaları da tespit edip sisteminizi serinletebiliyoruz.

Aynı isimle kaydolunmuş sisteminize aşırılık yapmaktan başka işe yaramayan dosyaları süratlice bulup silmek için kullanabileceğiniz minik ebatlı programlar arasında olan DupScout’da tarama neticesinde çift dosyaların sisteminizde kapladığı alanı, kaç kere kendini kopyaladığını, hangi formatta olduğunu, bulunduğu klasörü ve sildiğinizde kazanacağınız alanı görebiliyorsunuz. Bulunan çift dosyaların tümünü tek tıkla hemen silebileceğiniz gibi sağ tıklayarak muhakkak bir klasöre taşıma, yenisiyle değiştirme, panoya kopyalama gibi harekâtları da yapabiliyorsunuz.

Kendi sisteminizde yapma gereği dinlemeyebilirsiniz ancak ağda bulunan bir bilgisayar veya NAS makineyi için bulunan çift dosyaları html, metin, excel, pdf ve xml formatında kaydolup dışa aktarma yapabiliyorsunuz.

DupScout BENZER İÇERİKLER
DupScout YAPILAN YORUMLAR