Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
duo〇o

duo〇o

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Duolingo, tüm platformlarda en çok seçim edilen yabancı dil bilme uygulamaları arasında. İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Hollandaca, Portekizce, Danca bilmek için fiyatsız olarak yararlanabileceğiniz eğitim uygulamasının en dikkat toplayan yanı yabancı dili sıkmadan, cümbüşlü yoldan öğretmesi.

Evrensel uygulama olmasıyla hem Windows Phone hem de Windows 10’lu tablet ve bilgisayarlarda kullanılabilen Duolingo, herkesin rahatlıkla kullanabileceği tamamen Türkçe arayüzle geliyor. Cümbüş ve eğitimi bir arada sunan uygulamada başta İngilizce olmak üzere dünyada yaygın olarak konuşulan dilleri günde birkaç dakikanızı ayırarak rahatlıkla bilebiliyorsunuz. Hangi seviyede olursanız olun size özel bir içerik rahatlıkla bulabilmeniz olası.

Duolingo’nun en hoş yanı şahsın seviyesine göre alıştırmalar sunması. İster tamamen yabancısı olduğunuz bir dile merhaba diyin, isterseniz de yabancı dilinizi ilerletme görüşüde olun… Seviyenize uygun alıştırmalar karşınızda. Natürel ki bu özellikten yararlanabilmeniz için bir profil oluşturmanız gerekiyor. Hali hazırda Duolingo kullanıcısı iseniz mevcut hesabınızla da giriş yaparak bilgisayarınızda kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

İçeriğini devamlı olarak aktüelleyerek alıştırmalarını değişikleştiren, kullanıcıya yeni derslerin başladığına dair anımsatmalarda bulunan Duolingo, süratli, cümbüşlü ve fiyatsız bir biçimde İngilizce bilmek isteyenlere hitap eden enfes bir uygulama.

duo〇o BENZER İÇERİKLER
duo〇o YAPILAN YORUMLAR