Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları şayet 2014 Dünya Kupası‘nı coşkuyla bekliyorsanız güzelinize gidebilecek ve birbirinden hoş duvar kağıdı alternatiflerini kapsayan bir duvar kağıdı koleksiyonudur.

2014 Dünya Kupası bu yıl Brezilya‘da tertip edilecek. Futbolun oldukça büyük alaka gördüğü Brezilya sıcak abuhavayı ve renkli tribünleriyle daha evvel de dünya kupalarına konut sahipliği yapmıştı. Bu yıl 3. kere dünya kupasına konut sahipliği yapacak Brezilya’da coşkulu karşılaşmaların hakikatleşmesi bekleniyor. Son dünya kupasının şampiyonu İspanya’nın tahttaki konumunu sürdüreceği mi yoksa başka bir ekibe mi devredeceği ise merak mevzusu.

Bilgisayarınıza fiyatsız olarak indirebileceğiniz bir arşiv olan Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları size bir hayli masaüstü arkaplanı seçeneği sunuyor ve futbolun renkli görüntülerini masaüstünüze taşıyor.

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları içerisinde dünya kupasının görüntülerinin yanında yeşil çimlerin, 2014 dünya kupasına özel futbol toplarının, Brezilya’ya has renklerin ve dünya kupasına katılan ekiplerin sancaklarının görüntüleri yer almakta.

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR