Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Droplr

Droplr

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Droplr, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir dosya paylaşım programı olarak dikkat topluyor.

Tamamen fiyatsız olarak sunulan Droplr’ı kullanarak başka şahıslarla paylaşma kistediğimiz dosyaları, belgeleri, resimleri, anekdotları ve irtibatları saniyeler içerisinde paylaşabiliyoruz.

Programın kullanım özellikleri son derece pratik. Yüklediğimiz zaman ekranımızda programın özel ikonu çıkıyor ve dosyaları bu kısma çekerek upload edebiliyoruz. Daha sonra yeniden bu kısımdan yüklemiş olduğumuz dosyaların linklerini kopyalayabiliyor ve paylaşmak istediğimiz şahıslara yollayabiliyoruz. Yolladığımız şahıslar bu linklere tıklayarak yüklemiş olduğumuz dosyaları indirebiliyorlar.

Sarihçesi Droplr’ın özellikle aynı projeler üzerinde çalışan profesyonellerin, ortak çalışmalar yürüten bireylerin hayli güzeline gideceğini düşünüyorum. Konvansiyonel dosya paylaşım usulleri afaki zaman ve emek kaybına neden oluyorlar fakat Droplr, tüm dosya transferi harekâtlarını saniyeler içerisinde hakikatleştirdiği için ne zamandan ne de emekten feragat etmemize sebebiyet vermiyor.

Programın en ehemmiyetli özelliği çapraz platform dayanağı sunması. Mac, iPhone, Windows Phone versiyonlarını kullanarak daha senkronize bir dosya paylaşım ağı oturtabiliriz.

Droplr BENZER İÇERİKLER
Droplr YAPILAN YORUMLAR