Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Genius Professional

Driver Genius Professional

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Driver Genius Professional, bilgisayar kullanıcılarının sistemleri üzerinde yer alan ekipmanlara ait sürücüleri bulabilecekleri, kurabilecekleri, aktüelleyebilecekleri ve yedekleyebilecekleri eforlu bir sürücü kurma ve yedekleme yazılımıdır.

Kuşkusuz ki bir hayli bilgisayar kullanıcısı için bilgisayarları üzerinde yer alan ekipmanlara ait uygun sürücüleri bulmak ve kurmak oldukça karışık bir misyondur. Driver Genius Professional, acemi bilgisayar kullanıcılarından tutun da profesyonel bilgisayar kullanıcılarına kadar her kesimden kullanıcı tarafından basitçe kullanılabilecek muhteşem bir programdır.

Oldukça sade ve basit kullanılabilir bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan programın en hoş özelliklerinden bir tanesi de sisteminiz üzerinde yer alan sürücüleri yedekleyebilir ve muhtemel bir format harekâtı sonrasında tüm sürücülerinizi birkaç tıklamayla süratli bir biçimde geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca sisteminiz üzerinde yer alan geçmiş tarihli sürücüleri tanımlayabilir ve bu sürücülere ait yeni aktüelleme kutularını yeniden tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerinde yüklü olan sürücüleri otomatik olarak tarayan program, hem sistem bilgisini görmenize hem de sistem üzerinde yer alan sürücülerden tanımladıklarınızı meselesiz bir biçimde bitirmenize imkân sağlar.

Oldukça gelişmiş bir sürücü yedekleme işlevine sahip olan program, kendi tanımlayacağınız sürücüleri zip formatında yedeklemenize ve daha sonra bu zip arşivlerini doğrudan bilgisayarınız üzerine yüklemenize imkân sağlar. Bu sayede program bilgisayarınız üzerinde yüklü olmasa dahi sürücülerinizi meselesiz bir biçimde yükleyebilirsiniz.

Piyasada yer alan en tesirli ve eforlu sürücü bulma, yükleme, yedekleme ve aktüelleme programlarının arasında ilk sıralarda yer alan Driver Genius Professional’ı kesinlikle sınamanızı öneririm.

Driver Genius Professional Özellikleri:

Sürücü yedekleme Sürücü geri yükleme Sürücü aktüelleme Sürücü kaldırma Sistem bilgisi görüntüleme Anında aktüelleme

Driver Genius Professional BENZER İÇERİKLER
Driver Genius Professional YAPILAN YORUMLAR