Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dr. Web LiveCD

Dr. Web LiveCD

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows işletim sisteminizin makûs emelli yazılım nedeniyle ön yükleme yapılamayacak hâle gelmesi vaziyetinde Windows’u Dr. Web LiveCD ile onarmanız olası.

Dr. Web LiveCD, bilgisayarınızı hasar görmüş olan ve kuşkulu dosyalardan arınarak ehemmiyetli olan bilgilerinizi taşınabilir bir makineye ya da başka bir bilgisayaara taşıyabilmenizi sağlar. Daha sonra hasar gören dosyalarınızı da onarabilirsiniz. 

Bu indirme linkinde CD ve DVD’ye yazılabilen bir İstanbul Sanayi Odası dosyası bulacaksınız.

Nasıl çalışır?

Dr. Web LiveCD dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bu dosyayı bir CD ya da DVD’ye yazın. Nero Burning ROM kullanıcıları şu talimatları takip etmelidir: CD/DVD sürücünüze boş bir CD/DVD takın. “Dosyalar” menüsü içinde “Aç” komutunu verin. Dosyaların arasından Dr. Web LiveCD dosyasını seçin. CD/DVD’ye yaz komutu verin ve dosya CD/DVD’ye yazılıncaya kadar bekleyin.

4. CD/DVD sürücünüz ya da  Dr. Web LiveCD’yi yüklemede kulandığınız öbür makinenin ilk ön yükleme cihazı olarak ayarlandığından emin olun. Lüzumlu olduğu takdirde uygun BIOS ayarlarını yapın.

5. Yükleme başladığında standart ve tehlikesiz mod alternatiflerinin görüneceği bir diyalog penceresi göreceksiniz. Modlardan birini seçmek için istikamet tuşlarını kullanın ve “Enter” e basın. 

Şayet GUI ile tarayıcı kullanmak istiyorsanız Dr. Web LiveCD’yi seçin önerilir. Şayet tarayıcıyı komut satırını kullanarak başlatmak istiyorsanız tehlikesiz modda Dr. Web LiveCD’yi seçin. Dr. Web LiveCD yerine hard diskten yükleme yapmak istiyorsanız, Start Local HDD’yi seçin. Daha sonra Testing Memory alternatifi ile Memtest86+ programını başlatın.

6. Şayet, Dr. Web LiveCD önerilen seçili gidişattaysa, işletim sistemi otomatik olarak kullanılabilir vaziyette olan tüm disk sürücülerini keşfedecektir. Aynı zamanda kullanıabilir olan mahallî ağa bağlanmayı da sınayacaktır.

7. Yükleme bitirildiğinde taramak istediğiniz diskleri ya da dosyaları seçerek “Başlat”a tıklayın.

Dr. Web LiveCD BENZER İÇERİKLER
Dr. Web LiveCD YAPILAN YORUMLAR