Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dr.Fone Android için

Dr.Fone Android için

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Dr.Fone for Android programı, isminden de kavrayabileceğiniz gibi Android uslu telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir hekim yazılım olarak karşımıza çıktı diyebilirim. Temel olarak mobil makinenizdeki bilgilerin basitçe kurtarılmaları ve yedeklenmeleri için hazırlanmış olan uygulama, özellikle bilgi kayıpları yaşayan ve telefonunun açılması hususunda güçlükler yaşayan kullanıcıların işine yarayacaktır.

Bazen Android işletim sistemini fazla kurcaladığımızda, bir daha sistemin açılmamasına neden olan meselelerle karşılaşmamız olası hale geliyor ve bu vaziyette içerisinde kalan bilgileri yine elde etmek de standart bir kullanıcı için olanaksız oluyor. Dr.Fone for Android sayesinde tüm ulaşılamayan bilgilere ulaşmak ve onları başka tehlikesiz bir noktaya kopyalama imkânı doğuyor.

Programın kurtarabildiği bilgi cinslerini listelemek gerekirse;

Birey listeleri İletiler Resimler Videolar Sesler Evraklar WhatsApp tarihçesi Arama tarihçesi

Neredeyse tam Android marka ve modellerini destekleyen program, desteklemediği modeller için her yeni versiyonda yenilikler yaparak aygıt adedini de aralıksız olarak çoğaldırıyor. Yedekleme operasyonları sırasında hangi dosyaların ve bilgilerin yedekleneceğini yahut kurtarılacağını seçebildiğiniz için yalnızca emin alternatiflere müteveccih bir biçimde Dr.Fone for Android’in çalışmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Programın Android makinenizi ilk tarama harekâtı bazen azıcık uzun sürebiliyor ancak bu operasyon bitirildikten sonra tüm bilgilere ulaşmak ve onları kopyalamak çocuk oyuncağı. Programın arayüzünün tecrübesiz kullanıcılar için dahi tüm takip edilmesi gereken adımları basitçe sunabilmesi, bu cins sistem işlevlerini kullanırken zorlanmanıza mani olacaktır.

Şayet Android makinenizdeki tüm bilgilerinizi kurtarmak ve güven altına almak istiyorsanız sınamadan geçmemeniz gereken yazılımlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Dr.Fone Android için BENZER İÇERİKLER
Dr.Fone Android için YAPILAN YORUMLAR