Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DownFonts

DownFonts

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DownFonts programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda bulunan fontların en basit yoldan idaresini sağlayabilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız taşıtlar arasında yer alıyor ve sık sık font yükleme, analiz ve silme harekâtlarını uygulayanlar için sınanabilecek uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Hem basit kullanılır arayüzü hem de fonksiyonel yapısı sayesinde font idarenizi Windows’un kendi sunduğu vasıtalara göre daha süratli bir biçimde hakikatleştirebiliyorsunuz. Programın reelleştirebildiği operasyonları kısaca listelemek gerekirse;

Font yedekleme Font geri yükleme Fontları analiz ve istenen sözcüklerle sınama Windows fontlarını ve özel fontları ayırma Kusurlu fontları düzenleme Yeni font araştırma ve yükleme

Programı kullanırken yüklediğiniz fontlarla testler yapmak ve yazıların nasıl göründüklerini anlık olarak karşılaştırmak muhtemel olduğu için özellikle tasarımcılar ve grafikerler uygulamanın işlerini basitleştirdiğini de farkedebilirler.

Şayet Windows montajı, değişmez disk değiştirme gibi vaziyetlerde daha önceki fontlarınızı aynen yedeklemek ve daha sonra kurmak istiyorsanız yedekleme özelliklerinin de yeterli olacağını söyleyebilirim. Zaferli bir font idareyicisi olarak DownFonts’a göz atmadan geçmeyin tenim.

DownFonts BENZER İÇERİKLER
DownFonts YAPILAN YORUMLAR