Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dosyalar ve Klasörler Pro

Dosyalar ve Klasörler Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Files&Folders Pro, Windows 8.1 bilgisayar ve tabletinizdeki dosya ve klasörleri organize edebileceğiniz ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır. Dosya ve klasörler üzerinde kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme gibi işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Windows 8.1 cihazlar için tasarlanmış tam fonksiyonel dosya yöneticisi olan Files&Folders Pro, arşiv dosyalarını da desteklemektedir. RAR, Zip, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, ve CAB formatındaki sıkıştırılmış dosya ve klasörleri açabilir, mevcut dosya ve klasörlerinizi bu formatlarda sıkıştırabilirsiniz.

Yerel dosyalarınızın yanı sıra OneDrive ve Dropbox hesabınızdaki dosya ve klasörlere de erişme şansı sunan Files&Folders Pro’nun dahili oynatıcısını kullanarak müzik ve video dosyalarınızı uygulamadan ayrılmadan açabilirsiniz.

Files&Folders Pro Özellikleri:

Dosya ve klasör seçenekleri (Kopyalama, taşıma, adlandırma, silme) Arşiv dosyalarını açma, mevcut dosyaları arşiv formatına dönüştürme Ses dosyalarını arka planda çalma Klasörleri favorilere ekleme, başlangıç ekranına sabitleme Video ve resimleri önizleme Bing duvar kağıtları, temalar ve arka planlar

Dosyalar ve Klasörler Pro BENZER İÇERİKLER
Dosyalar ve Klasörler Pro YAPILAN YORUMLAR