Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dosya için BitRaser

Dosya için BitRaser

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

BitRaser for File, Windows bilgisayarlar üzerinde kullanabileceğimiz bir disk arınma programı olarak öne çıkıyor. Şahsi bilgilerinin güvenliği mevzusunda kaygı dinleyen kullanıcılara hitap eden BitRaser for File sayesinde bilgisayarımızda arşivlediğimiz tüm bilgileri tek bir tık ile tamamen silebiliyoruz. Sabit diskiniz üzerinde yer alan her bir kısım için ayrı ayrı operasyon yapmanıza imkân sağlayan program, gerçekten sınıfının en iyilerinden bir tanesi.

Programın özellikle bilgisayarını satma evresinde olan kullanıcılara öneriyorum. Bildiğiniz gibi dijital bilgiler asla silinmiyor. Rastgele bir dosyayı silmek veya bilgisayardan kaldırmak o dosyanın tamamen silindiği anlamına gelmiyor. Silinmiş dosyaları geri getirmek emeliyle kullanılabilecek bir hayli bilgi kurtarma programı mevcut. Bu programlar silinmiş olan dosyaları saniyeler içerisinde geri getirebilme özelliğine sahipler ve şahsi bilgilerimizi büyük tehlike altına sokuyorlar.

Neyse ki BitRaser for File gibi programlar sanki bir antidot gibi takviyemize yetişiyorlar ve bilgilerimizin güvenliğini tamamen garanti altına alıyorlar. BitRaser for File ne yazık ki fiyatlı olarak sunuluyor fakat misyonunu yetersizsiz bir biçimde yerine getiriyor. Tehlikesiz algoritmalardan yararlanan bu program, hem hard diskimiz hem de USB hafızamız üzerinde depoladığımız bilgileri kurtarılamayacak biçimde siliyor.

Memnuniyetsizlik halinde 30 gün içerisinde ödememizi geri almamızı garanti eden BitRaser for File, şahsi bilgilerinin başkalarının eline geçmesini istemeyen herkes tarafından güvenle kullanılabilecek bir program.

BitRaser for File Özellikleri:

Bilgisayarınız üzerinde yer alan bilgileri geri dönüştürülemeyecek biçimde siler Silme operasyonlarını DOD-3 Pass, 7 Pass, NIST ve eşi beynelmilel algoritmaları kullanarak reelleştirir Kullanılmayan alanları kaldırarak gizliliğinize gözetir Kullanmakta olduğunuz sistem ve uygulamalarla alakalı tüm izleri ortadan kaldırır Öğrenilen tüm popüler tarayıcılar üzerinde yer alan internet bilgilerini siler Kısımları, klasörleri ve dosyaları kalıcı olarak siler

Dosya için BitRaser BENZER İÇERİKLER
Dosya için BitRaser YAPILAN YORUMLAR