Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Donanım İzleyicisini Aç

Donanım İzleyicisini Aç

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Open Hardware Monitor kullanıcılara bilgisayar sıcaklığı ölçme mevzusunda basit bir çözüm sunan bir ölçüm programı olarak belirlenebilir.

Sarih kaynak koduna sahip olan ve tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Open Hardware Monitor esas olarak bilgisayarınızda bulunan muhtelif bileşenlerin sıcaklıklarını ölçmenize destekçi oluyor. Open Hardware Monitor kullanarak harekâtçı sıcaklığı bilme, ekran kartı sıcaklığı ölçme, HDD sıcaklığı ölçme, fan sürati görme gibi harekâtları yapabiliyorsunuz. Bunun yanında program size harekâtçı , ekran kartı çekirdek süratlerini ve yük ölçülerini, RAM yükünü, harekâtçı ve RAM frekanslarını da gösterebiliyor.

Open Hardware Monitor’ün hoş güzergahı sistem tepsisinde seçeceğiniz istatistikleri görüntüleyebilmesi. Ayrıca program ile özel bir takip penceresi oluşturabiliyor, bu pencerede seçeceğiniz sıcaklık ve yük kıymetlerini takipo edebiliyorsunuz.

Open Hardware Monitor sıcaklık ve yük bedellerinizi takip ederken maksimum erişilen sıcaklık ve yük bedellerini de size gösterebilmekte. Programın tek eksi güzergahı ise oyunlar için on screen display özelliğini desteklememesi. Başka Bir Deyişle reyin içinde bütün ekrandayken sıcaklıkları görüntüleyemiyorsunuz.

Donanım İzleyicisini Aç BENZER İÇERİKLER
Donanım İzleyicisini Aç YAPILAN YORUMLAR