Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Domino's Pizza Türkiye

Domino’s Pizza Türkiye

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Türkiye’de 300’den fazla şubesi bulunan dünyanın en büyük konutlara servis pizza zinciri Domino’s Pizza’nın fotoğrafı Windows 8 uygulamasıdır. Hem tablet hem de bilgisayarlarla geçimli olan uygulamayı yükleyerek internet tarayıcınızı açmadan süratlice sipariş verebilirsiniz.

Domino’s Pizza fotoğrafı Windows 8 uygulaması ile süratli ve basit bir biçimde menünüzü seçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Hepsi birbirinden lezzetli tatlardan oluşan menülerde uygulanan indirimleri takip edebilirsiniz. Yakınınızdaki Domino’s Pizza’nın adresini alabilir, yerini harita üzerinde görebilir, saat kaça kadar sarih olduğunu hatta servis süresini bilebilirsiniz.

Yöresel lezzetler, efsane lezzetler, cazip lezzetler, yan lezzetler, meşrubatlar, soslardan oluşan nefis bir ana ekran ile süslenen uygulama, menü tercihinde zorlananlar için en çok satanlar kısmı da kapsıyor.

Sadece fast food değil konut yemeklerini de içerisinde barındıran Domino’s Pizza acıktığınızda desteğinize koşacak şahane bir uygulama.

Domino’s Pizza Türkiye BENZER İÇERİKLER
Domino’s Pizza Türkiye YAPILAN YORUMLAR