Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DMDE

DMDE

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DMDE, oldukça karmaşık bir program olarak bilgisayarınızın diski üzerindeki kaybolan veya yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirmenizi sağlıyor. Harekâtı reelleştirmek için arama, tertip etme ve geri getirme adımlarını sırasıyla takip etmelisiniz.

NTFS ve FAT dosya sistemlerinin her ikisi ile de çalışan ve eforlu bilgi kurtarma vasıtaları sunan program işini gerçekten çok iyi yapıyor. Arayüzünün sade olmasına karşın programı kullanabilmek için orta seviye bir bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Kimi zaman bizim için ehemmiyetli olan dosya ve dokümanları bilgisayarımız üzerinden silebiliriz yada kaybedebiliriz. Bilgisayarların diski üzerinden silinen bilgiler hiç bir zaman tamamen kaybolmamaktadır. Diskinizin içinde hala bir yerlerde bulunan bilgilerinizi DMDE ile rahat bir biçimde kurtabilirsiniz.

Özellikler:

Desteklediği dosya sistemleri: FAT12/16, FAT32, NTFS/NTFS5 Kaybolan bilgileriniz için süratli arama Gelişmiş arama Taşınabilir bir program olduğundan rastgele ir yükleme harekâtı gerektirmez

Programın sınama versiyonu olan bu versiyonunda emin bir adres ve dosya grubu içerisinde bilgi kurtarımı harekâtı dışındaki tüm özelliklere sahiptir. Fiyatsız olarak indirip sınayabileceğiniz programın hoşlanmanız gidişatında 16 Euro karşılığında bütün versiyonunu almanızı öneririm.

DMDE BENZER İÇERİKLER
DMDE YAPILAN YORUMLAR