Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Display Driver Uninstaller

Display Driver Uninstaller

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Display Driver Uninstaller ekran kartı sürücüsü kaldırma mevzusunda kullanıcılara takviyeci olan fiyatsız bir program kaldırma aracıdır.

Ekran kartı sürücülerimizi bilgisayarımıza yüklediğimizde bu sürücüler genelde işlerini gerektiği gibi yerine getirebilirler. Fakat geçimsiz bir sürücü yüklediğimizde veya doğru optimize edilmemiş bir ekran kartı sürücüsü yüklediğimizde mavi ekran kusurları alabiliriz ve sistemimiz çalışmayı durdurabilir. Bu gibi gidişatlarda ekran kartı sürücümüzü kaldırma lüzumu dinleriz. Fakat bazen Windows’un basmakalıp program kaldırma arayüzünden bu ekran kartı sürücülerini kaldırmak muhtemel olmamaktadır.

İşte bu sebepten dolayı geliştirilen Display Driver Uninstaller size Windows program kaldırma oturumundan kaldıramadığınız AMD veya Nvidia ekran kartı sürücülerini kaldırma olanağı tanımaktadır. Program ekran kartı sürücülerinizin tam yıkıntılarını tespit eder ve tamamen sisteminizden kaldırır. Bu sayede sisteminizle geçimli ekran kartı sürücüsünü tekerrür bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Program çalışabilmek için .NET Framework 3.5 ve üst versiyonlarının sisteminizde yüklü olmasını gerektirir. .NET Framework’u bu iletişimden indirebilirsiniz:

Anekdot: Programdan en iyi neticeyi alabilmek için programı tehlikesiz modda çalıştırmanız ve ekran kartı sürücüsü kaldırma harekâtı sırasında internet irtibatınızı keserek Windows’un otomatik olarak yeni sürücüleri indirip yüklemesini yasaklamanız önerilir.

Display Driver Uninstaller BENZER İÇERİKLER
Display Driver Uninstaller YAPILAN YORUMLAR