Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Disney Filmleri VR

Disney Filmleri VR

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Disney Movies VR, isminden de hipotez edeceğiniz üzere Disney’in sanal gerçeklik başlığıyla beraber kullanılabilen uygulaması. HTC Vive gibi sanal gerçeklik başlıklarından birine sahipseniz, çocuğunuzla birlikte Disney çizgi filmlerini izleyen de biriyseniz kendiniz sınayabileceğiniz veya çocuğunuzun alkışına sunabileceğiniz şahane bir VR uygulama.

Sanal gerçeklik başlıklarının çoğalmasıyla birlikte bu mahsullerle beraber kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş uygulama ve oyunlar da kendini göstermeye başladı. Disney Movies VR da sanal gerçeklik geçimli cümbüş uygulamalarından biri. Disney çizgi filmlerini takip edenlerin hep o büyülü dünyanın içerisinde olma hayalini asla dönüştürmek üzere planlanan uygulamada aralarında The Jungle Book, Captain Amerika ve Star Wars’un da bulunduğu beğenilen Disney filmlerinden sahneler de gösteriliyor.

Disney, Marvel ve Lucasfilm’i de kapsayan temalı dünyalarda çekici bir dolaşma tecrübeyi yaşatan Disney Movies VR’ın asgari sistem lüzumları ise şöyle:

Sistem İhtiyacı İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-Bit Operasyoncu: Intel i5 4590 dengi veya daha iyisi Bellek: 8 GB  Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD R9 290 dengi veya daha iyisi Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Disney Filmleri VR BENZER İÇERİKLER
Disney Filmleri VR YAPILAN YORUMLAR