Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DiskDigger

DiskDigger

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DiskDigger, bilgisayarınızda daha evvel sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz için kullanabileceğiniz fiyatsız bir bilgi kurtarma yazılımıdır. İstediğiniz medya dosyası formatındaki dosyalarınızı geri getirebilmenize imkân tanıyan DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz resimleri, müzikleri, videoları geri getirme imkânına sahip olabilirsiniz.

Yalnızca bilgisayarınızdaki değişmez diskten değil USB hafızalardan, SD kartlardan, CompactFlash ve Memory Stick aygıtlarından da bilgi kurtarmanıza imkân tanıyan DiskDigger ile fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi, belgelerinizi veya öteki formatlardaki dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

DiskDigger tekerrür tekerrür formatlanmış diskleri veya makûs bir biçimde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza imkân tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek dolaysız olarak diskinizi tarar. FAT12disker sürücüleri, FAT16 daha önceki tip hafıza kartlarını, FAT32 yeni hafıza kartlarını ve değişmez diskleri, NTFS yeni tip değişmez diskleri ve exFAT yeni Microsoft FAT32 sağlayıcısını dosya tiplerini tarama özelliğine sahip DiskDigger ile dosyalarınızı bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

DiskDigger ayrıca taşınabilir olarak çalışabilen bir yazılımdır. Tek bir exe dosyası ile montaj gerektirmeden de çalışabilen DiskDigger ile sisteminize bir yazılım kurmadan dosyalarınızı kurtarabilir ve sisteminizde rastgele bir harekât kaydı kalmasına da mani olabilirsiniz.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

DiskDigger BENZER İÇERİKLER
DiskDigger YAPILAN YORUMLAR