Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Disk Matkap

Disk Matkap

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Disk Drill, Mac platformunda en popüler dosya kurtarma programlarından bir tanesi. Şimdi ise Windows için de program çıktı ve fiyatsız olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Bilgi ve dosya kurtarma programlarının kuşkusuz en ortak özelliği, kaybolan ya da silinen dosyalarınızı bularak, geri getirebilmeniz için sizden programın bütün versiyonunu satın almanızı istemeleri. Şayet bilgi ve dosya kurtarma harekâtlarınız için para ödemek istemiyor ve fiyatsız bir program arıyorsanız, Disk Drill’i seçim edebilirsiniz.

Kaybolan döküman, video, müzik, resim ya da rastgele bir dosyanız için zorunlu taramayı yaparak bulan ve daha sonra geri getirme harekâtı yapan Disk Drill’in işini gerçekten galibiyetli bir biçimde yaptığını söyleyebilirim.

Yalnızca bilgisayarınız üzerinde değil, kullandığınız rastgele bir depolama makineyi üzerindeki kaybolan dosyaları geri getirebilen program, kaybolan dosyalarınızı bulabilmek için 3 değişik algoritmayaı aynı anda çalıştırarak, kaybolan dosyalarınız bulunana kadar taramaya devam ediyor.

Oldukça basit kullanıma sahip olan Disk Drill programı üzerinde tek bir tuşa basarak kaybolan dosyalarınızı taramaya başlayabiliyorsunuz. Bu sebeple kaybolan dosyalarınızı geri getirmek için çok tecrübeli ya da akıllı bir bilgisayar kullanıcı olmanız gerekmiyor. Programı indirerek kurduktan sonra kolay bir biçimde dosya kurtarma harekâtına başlamanız olası. Basit kullanımı dışında oldukça süratli çalışan program, dosyaları değişik biçimde gözeten disklerin kullandığı sistem dosyaları için yardım sunuyor.

Zaman zaman kaybettiğinizi ya da silindiğini düşündüğünüz içerikler gerçeğinde hala diskinizin üzerinde olur. Fakat diskinizin bir kısmı kaybolduğu için bu dosya ya da bilgilere erişmeniz olası olmaz. Disk Drill bu kısımlara erişmeniz için gereken haritayı sunarak, gerçeğinde gerçekten diskinizden kaybolmayan dosyaları geri getirmenizi de sağlıyor. Kaybolan ve silinen dosyaları getirme harekâtını yaptığı gibi, diskiniz üzerinde gelecekte yaşanabilecek bilgi kayıpları için de koruma sunan Disk Drill, fiyatsız olarak bulabileceğiniz en iyi bilgi ve dosya kurtarma programlarından bir tanesi.

Sunduğu bir çok işlev ve özellik ile kullanıcıların tüm kaybolan dosya ve bilgilerini geri getirilmesini ve aynı zamanda bilgi kaybolmasına karşı güvenlik sunan Disk Drill’i tamamen fiyatsız olarak indirip sınamanızı nasihat ediyorum.

Disk Matkap BENZER İÇERİKLER
Disk Matkap YAPILAN YORUMLAR