Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DilLeo

DilLeo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

LinguaLeo, Windows 8 tablet ve bilgisayarınız üzerinden İngilizcenizi geliştirmek için faydalanabileceğiniz yabancı dil bilme uygulamalarından biri. Her seviyeye uygun yazılmış çok rakamda İngilizce kitap, yazı ve öyküyü fiyatsız olarak sunan uygulama ile seviyenizi anbean takip etme kısmetine de sahipsiniz.

Dünya genelinde 8 milyondan fazla kullanıcısı bulunan LinguaLeo’nun Windows platformu için hazırladığı uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle LinguaLeo hesabınıza giriş yapmanız; yoksa yen bir fiyatsız hesap oluşturmanız gerekiyor. Bu evreden sonra giriş ekranına erişiyorsunuz ve sizleri orta ve ileri seviyede yazılmış içerikler karşılıyor. Çevrimiçi ve aygıtınıza indirip dilediğiniz zaman internet iletişimi olmadan okuyabileceğiniz bu içerikler kelime dağarcığınızı geliştirmenize destekçi oluyor. Anlamını öğrenmediğiniz sözcükleri üzerlerine tıklayarak sözlüğünüze ilave edebiliyor ve sonrasında LinguaLeo web sitesine giderek sözcüklerin anlamını, okunuş şeklini bilebiliyor ve gerek alıştırma gerekse de kelime oyunları ile pekiştirebiliyorsunuz.

LinguaLeo Windows 8 uygulamasını mobil ve web versiyonu ile karşılaştırdığımızda oldukça geride kaldığını söylemem gerek. Uygulama içerisinden yapabileceğiniz şeyler oldukça kısıtlı. Öyle ki yalnızca anlamını öğrenmediğiniz sözcükleri sözlüğünüze ilave edebiliyor ve seviyenizi takip edebiliyorsunuz. Bunun dışında alıştırmalar, kelime oyunları, lügat gibi LinguaLeo’yu öne çıkaran tüm özellikleri web üzerinden kullanabiliyorsunuz.

DilLeo BENZER İÇERİKLER
DilLeo YAPILAN YORUMLAR