Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Digiturk Play Yurtdışı

Digiturk Play Yurtdışı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Digiturk Play Yurtdışı, 80’ yakın canlı tv kanalını, maçları, dizi ve programların tekerrür kısımlarını yurt dışından izleyebileceğiniz bir Windows 8.1 uygulaması. Mevcut Digiturk Play kolinize rastgele bir ek fiyat ödemeden üyeliğiniz kapsamındaki tüm kanalları yurt dışından izlemenize ihtimal tanıyan uygulama Windows platformuna azıcık geç gelse de görsel ve kullanılabilirlik olarak diğer platformlardan değişiklik göstermemesi ile alkışımı kazandı.

Digiturk Play her fiyatlı televizyon izleme uygulaması gibi içeriği sunmadan evvel konum tespiti yapıyor. Bu surattan yurt dışına çıktığınız müddet mevcut üyeliğinizle giriş yapamıyor, uygulamayı kullanamıyorsunuz. Ancak Digiturk’şöhret tv izleme uygulamasında gidişat değişik. Digiturk sık sık yurt dışına üyeleri için Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını geliştirmiş. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza indirip mevcut üyeliğinizle kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada canlı yayını durdurup geri sarma, beğendiğiniz dizi ve programların istediğiniz kısmına erişme kaderine de sahipsiniz.

Son derece çağdaş ve sade bir kullanıcı arayüzü ile gelen Digiturk Play Yurtdışı uygulamasında tüm içerikler kategorilere ufalamış olarak geliyor. Canınız futbol izlemek istediğinde canlı spor kısmından, cümbüş programlarına bakmak istediğiniz hayat ve cümbüş kısmına, film ve dizi izlemek istediğinizde de film ve dizi kısımlarına girerek içerik aramadan dilediğinize basitlikle erişebiliyorsunuz. Ayrıca maç izleme yaşamınızın olmazsa olmazları arasındaysa haftanın maçlarını tek bakışta görebileceğiniz Haftanın Maçları kısmına bayılacaksınız.

Digiturk Play üyesi olarak hizmetten yurt dışında yararlanamaktan davacıysanız Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını indirmenizi öneririm.

Digiturk Play Yurtdışı BENZER İÇERİKLER
Digiturk Play Yurtdışı YAPILAN YORUMLAR