Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dexpot

Dexpot

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Dexpot ile masaüstünüzü sanal masaüstleri ile birleştirip bir masaüstünde bir büro uygulaması kullanırken öbür masaüstünüzde sohbet programı açabilir, bir öbür masaüstünüze film seyredebilirsiniz. 20 taneye kadar sanal masaüstü oluşturulmasına izin veren Dexpot ufak, fiyatsız ve eklentilerle geliştirilebilir.

Çok harekât yapanların seçim edebileceği çoklu sanal masaüstü uygulaması saklılığınızı gözetmek içinde seçim edilebilir. İşyerinde bir masaüstünde işlerinizi yaparken bir değişiğinde internette dolaşabilir, bir değişiğinde ise reyin oynayabilirsiniz. Diyelim ki saklı veya ulaşılmasını istemediğiniz dosyalarınızı başka bir masaüstünde açtıktan sonra bilgisayarın başından kalkmanız gerekti. O masaüstünü şifreleyip bilgisayarın başında rahatça kalkabilirsiniz. Kim o masaüstüne ulaşmak istese anında parola istenecektir.

Dexpot’u değişik eklentilerle geliştirmek olası. Oluşturduğunuz masaüstlerini 3 ebatlı efektlerle görmek isterseniz Dexcube eklentisini kurabilirsiniz. Bu eklentiyi kullanabilmek için sisteminizde DirectX 9 veya üstü yüklü olmalıdır. Dexcube eklentisiyle masaüstünü değiştirmek için Ctrl + Alt ve yukarıya alt ok tuşları kullanılmalıdır. Dexpot’un bir öbür eklentisi SevenDex ile masaüstlerini Windows 7 misyon çubuğunda görebiliyorsunuz. Son olarak saatli bir duvar kağıdı olan Wallpaper Clock eklentisi ayarladığınız saat ayarlarına göre otomatik değişerek size saati ve tarihi andırdırmış olacak.

Daha bir çok basitliği ve özelliği içerisinde barındıran bu program ile artık sayfa kalabalığına da son verebilirsiniz. Masaüstlerine özel adlar vererek de kategorilere ayırabilirsiniz.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Dexpot BENZER İÇERİKLER
Dexpot YAPILAN YORUMLAR