Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Denizbank Sıramatik

Denizbank Sıramatik

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Denizbank Sıramatik, Denizbank alıcısı olan / olmayan herkesin kullanabileceği, şubeye gitmeden gizeme alma basitliği sunan bir banka uygulamasıdır. Gideceğiniz şubenin yoğunluğunu da evvelden bilmenize izin veren uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır.

Denizbank’ın fotoğrafı uygulamalarından Sıramatik, bankayla sık işi olanlara büyük basitlik sağlayan bir uygulama. Gizeme numarasını şubeye gitmeden tek değişle alabilir, bankaya gittiğinizde işlerinizi daha acele halledebilirsiniz. Gizeme numaranızı aldıktan sonra sıranızın ne zaman geleceğini de görebiliyorsunuz. Bulunduğunuz konumu tespit ederek yakın ve uzağınızdaki şubeleri gösterme ve adres bilgilerini listeleme özelliğini de sahip olan uygulamanın “click to call” işlevi sayesinde şubeyi basitlikle arayabilirsiniz.

Denizbank alıcısı olmayanların da kullanabileceği Sıramatik sayesinde zaman kazanacak, operasyonlarınızı daha süratli tamamlayabileceksiniz.

Denizbank Sıramatik Özellikleri:

Bulunduğunuz şehirdeki tüm şubelerin yerini bilin. Yerinizden, tek değişle gizeme numarası alın. Sıranızı takip edin. Gideceğiniz şubenin yoğun olup olmadığını bilin. Şubeleri tek değişle arayın.

Denizbank Sıramatik BENZER İÇERİKLER
Denizbank Sıramatik YAPILAN YORUMLAR