Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Denetleyici Yardımcısı

Denetleyici Yardımcısı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Controller Companion kullanıcılara gamepad ile bilgisayar hakimiyeti mevzusunda dayanakçı olan oldukça kullanışlı bir yazılımdır.

Bilgisayarımızda reyin oynarken Xbox hakimiyet makinelerini seçim edebiliyoruz. Bu reyin kumandaları sayesinde bilgisayarlarımızda tıpkı reyin konsollarında olduğu gibi reyin oynayabilmekteyiz. Fakat masaüstüne geçiş yapınca klavye ve fare ikilisine geri dönmemiz gerekiyor. Şayet bilgisayarınızı televizyonunuza bağladıysanız ve uzak bir mesafeden, bilgisayar masası olmadan bilgisayarınızı kullanıyorsanız bu geçiş pek pratik olmayabiliyoır. İşte Controller Companion bu noktada oldukça işinize yarayacak bir taşıt olarak öne çıkıyor.

Controller Companion esas olarak Xinput desteki bir reyin hakimiyet makinesini kullanarak masaüstünüzde klavye ve fare komutlarını kullanmanızı sağlıyor. Bu sayede klavye ve fare kullanmadan da bilgisayarınızı, medya oynatıcınıza idareyebiliyor, internette gezinti yapabiliyorsunuz. Controller Companion sunduğu sanal klavye ile metin yazmanızı olası kılıyor. Hakimiyet aygıtınızın sol analog çubuğu ile fare imlecini hareket ettirebiliyorsunuz. Gamepadi mouse olarak kullanma özelliği dahi programı kullanmanız için geçerli bir neden.

Controller Companion’ı Windows ile beraber otomatik olarak başlayacak biçimde ayarlanabiliyor. Hakimiyet aygıtınızın tuşlarını dilediğiniz komutları soyabilmeniz de olası.

Denetleyici Yardımcısı BENZER İÇERİKLER
Denetleyici Yardımcısı YAPILAN YORUMLAR