Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DeleteOnClick

DeleteOnClick

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DeleteOnClick, bilgisayar kullanıcılarının statik diskleri üzerinde yer alan dosyaları ve klasörleri güvenle kaldırabilmeleri için geliştirilmiş olan fiyatsız ve kolay bir yazılımdır.

Genellikle Windows desteğiyle silmek istediğiniz klasör ve dosyalar, doğrudan geri dönüşüm kolisine taşınmaktadır. Her ne kadar daha sonrasında geri dönüşüm kolisini arınsanız da dosyalarınız ve klasörleriniz bilgisayarınız üzerinden bütün anlamıyla silinez. Geri dönüştürme veya geri yükleme programları desteğiyle kurtarılabilecek olan bu dosyalar, şayet sizin için ehemmiyet taşıyorsa başka birinin eline geçmesi hiç güzel olmayacaktır.

Bu noktada dosyalarınızı ve klasörlerinizi tek bir tıklamayla tehlikesiz bir biçimde silmenize imkân sağlayan DeleteOnClick, sizin için ehemmiyetli olan dosya ve klasörlerin tamamen bilgisayarınız üzerinden silindiğine ve tekerrür geri dönüştürülemeyeceğine emin olmanızı sağlar.

Kullanımı oldukça basit olan programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, program otomatik olarak Windows sağ klik menüsüne “Securely Delete” butonunu eklmektedir. Dosyalarınızı geri dönüştürülemeyecek biçimde silmek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken silmek istediğiniz dosya veya klasör üzerine sağ klik tıklayarak “Securely Delete” butonu desteğiyle silme harekâtını reelleştirmektir

Netice olarak dosya ve klasörlerinizi tehlikesiz bir biçimde kaldırmak için kullanabileceğiniz kolay ve fiyatsız bir programa lüzum dinliyorsanız DeleteOnClick’i sınayabilirsiniz.

DeleteOnClick BENZER İÇERİKLER
DeleteOnClick YAPILAN YORUMLAR