Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DaVinci Resolve

DaVinci Resolve

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DaVinci Resolve, video kurgu için fiyatsız profesyonel program arayan kullanıcılara hitap ediyor. Profesyonel kullanıma müteveccih video tertip etme editleme programları arasında olan Blackmagic Design DaVinci Resolve, Windows PC, Mac ve Linux platformlarında kullanılabiliyor. Programın son versiyonunu DaVinci Resolve 16 yukarıyadaki DaVinci Resolve İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

DaVinci Resolve İndir

DaVinci Resolve, kurgulama, görsel efekt, hareketli grafikler, renk düzenleme ve ses post prodüksiyon için yenilikçi vasıtaları tek bir yerde sunan eşsiz bir program. Tek tıkla kurgu, renk, efekt ve ses sayfaları arasında geçiş yapmanızı sağlayan basit kullanımlı arayüze sahip olan program, çok kullanıcılı ortak çalışma için planlanmış; kurgucular, asistanlar, renk uzmanları, VFX görsel efekt sanatçıları ve ses tasarımcılarının hepsi aynı anda aynı proje üzerinde canlı çalışabiliyor.

Hollywood sinema filmlerinin, televizyon programlarının ve reklamlarının tamamlanmasında öbür yazılımlardan çok daha fazla kullanılan DaVinci Resolve, tüm esas dosya formatları, medya cinsleri ve post prodüksiyon programlarıyla çalışmak üzere planlanmış. Projelerinizi DaVinci Resolve, Final Cut Pro, Adobe Premiere Pro arasında kullanmak için XML, EDLs veya AAF kullanabilirsiniz. Fusion ile derin entegrasyon VFX çalışmaları için görüntülerinizi yollamanızı basitleştirir veya After Effects gibi programlar arasında projelerinizin gidiş gelişini sağlamanızı olası kılar. Ses çalışmalarınız için projelerinizi DaVinci Resolve ve ProTools arasında basitlikle taşıyabilirsiniz.

DaVinci Resolve 16, kısa vakit içinde bitirilmesi gereken işlerde ve süratli çalışması gereken kurgucular için özellikle planlanmış yeni bir süratli kurgu sayfası kapsar. Yeni DaVinci Neural Engine, surat tanıma, sürat saptırma gibi nice yeni tesirli özellikleri faalleştirmek üzere otomatik bilmeyi kullanır. Düzenleme klipleri, efektleri ve derecelendirmeleri alttaki zaman çizelgesinde bulunan klipleri uygulamak için kullanmanızı sağlar ve uygulamanın rastgele bir yerinden projenizi YouTube ve öbür platformlara yüklemeniz için süratli dışa aktarma taşıtı sunar. Yeni GPU süratlendirilmiş skoplar, daha evvel hiç olmadığı kadar çok teknik izleme alternatifi sunar. Bunlara ek olarak, Fusion ehemmiyetli miktarda süratlendirilmiş ve Fairlight sayfasına üç ebatlı ses ilave edilmiştir. Kısacası, DaVinci Resolve 16, kullanıcıların istediği suratlarca özelliği kapsayan büyük bir versiyondur.

DaVinci Resolve BENZER İÇERİKLER
DaVinci Resolve YAPILAN YORUMLAR