Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dailymotion

Dailymotion

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Fransa merkezli popüler video paylaşım sitesi Dailymotion’ın Windows 10 tablet ve bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş versiyonudur. Değişik kategoriler altında paylaşılan 20 milyondan fazla videoyu internet tarayıcınızı açmadan izleyebilirsiniz.

2005 senesinde kurulan ve kısa vakitte popüler video siteleri arasına girmeyei muvaffak olan Dailymotion’ın Windows 10 uygulaması ile Dailymotion’da paylaşılan milyonlarca videoyu yüksek nitelikte izleyebilir, Haber, Spor, Müzik, Film, Reyin gibi alakanızı sürükleyen mevzularda hazırlanmış en yeni videolara göz atabilir, sevdiğiniz bir videoyu sosyal ağlar aracılığıyla dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oynatma listelerini, grup ve kanalları Windows 10 başlat menüsüne statikleyebilir ve bunlar hakkında bildirimleri alabilmenin yanı gizeme tek değişle ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Full HD, 4K videoları müthiş bir biçimde oynatan Dailymotion Windows 10 uygulamasının başlıca özellikleri:

Videoları 4K nitelikte izleme Çek vazgeç yaparak video yükleme İstenilen noktaya yerleştirilebilen mini oynatıcı Video teklifleri alma Anahtar kelime veya kategori bazında arama yapma Videoları basitçe paylaşma ve gözdelere ekleme Kanalları takip etme Kanal yönetimi Hesap oluşturma Cortana sesli arama Fotoğraf içinde fotoğraf Videoları büyük ekrana yansıtma

Dailymotion BENZER İÇERİKLER
Dailymotion YAPILAN YORUMLAR