Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DAEMON Tools Lite, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde süratli ve basit bir biçimde sanal diskler sürücüler oluşturmalarına imkân sağlayan fiyatsız ve emin bir yazılımdır. Oluşturacağınız sanal diskler dayanağıyla daha evvel imaj olarak kaydolmuş olduğunuz CD ve DVD sürücüleri doğrudan kullanabilirsiniz.

CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, CUE, BIN, İstanbul Sanayi Odası ve ISZ gibi tüm popüler uzantıları destekleyeren DAEMON Tools Lite, dayanağıyla Ultra İstanbul Sanayi Odası, Magic İstanbul Sanayi Odası veya Power İstanbul Sanayi Odası gibi değişik programlar dayanağıyla oluşturulmuş olan imaj dosyalarını da basitlikle oynatma kaderine sahipsiniz. Tek yapmanız gereken şey statik diskiniz üzerinde yer alan imaj dosyalarını seçmek ve DAEMON Tools Lite dayanağıyla oluşturmuş olduğunuz sanal sürücüler üzerine yerleştirmektir.

Sistem tepsisi üzerinde suskun bir biçimde çalışan program dayanağıyla, sanal disk oluşturma, sanal disk yerleştirme ve daha bir hayli operasyonu program ana penceresini açmadan süratli bir biçimde reelleştirebilirsiniz.

DAEMON Tools Lite İndir

Yalnızca sanal disk oluşturmanın ve sanal diskleri kullanmanın dışında sanal diskler üzerinde kullanabileceğiniz kendi imaj dosyalarını da oluşturmanıza imkân sağlayan program dayanağıyla; CD/DVD/Blu-ray diskleriniz üzerindeki bilgileri İstanbul Sanayi Odası, MDS, MDF ve MDX uzantılı imaj dosyaları olarak bilgisayarınız üzerine kaydolabilirsiniz.

4 adet sanal sürücü oluşturmanıza izin veren DAEMON Tools Lite, sıradan bir bilgisayar kullanıcısının lüzumlarını aşırısıyla yerine getirmektedir. Tüm CD ve DVD sürücüleriyle geçimli biçimde çalışan program, kendi imaj dosyalarınızı oluşturmak istediğiniz zaman CD ve DVD’lerin koruma usulü ne olursa olsun dönüştürme operasyonlarını meselesiz bir biçimde tamamlar.

Piyasada en çok kullanılan sanal disk oluşturma programları arasında yer alan DAEMON Tools Lite, sahip olduğu gelişmiş özellikler ve fiyatsız olması sebebiyle özellikle oyunseverler ve arşivciler tarafından çok kullanılmaktadır.

Basit kullanımı ve gelişmiş özellikleri sebebiyle piyasadaki bir hayli fiyatlı programı aratmayan DAEMON Tools Lite, sanal sürücü ve kendi imaj dosyalarınızı oluşturma mevzusunda kesinlikle seçim etkeniz gereken yazılımlardan bir tanesidir.

DAEMON Tools Lite BENZER İÇERİKLER
DAEMON Tools Lite YAPILAN YORUMLAR