Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
D u MO

D u MO

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DUMo, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde yer alan ekipman sürücüleri ve yazılım aktüellemeleri hakkında bilgi alabilecekleri ve aktüel olmayan sürücülerini ve yazılımlarını otomatik olarak aktüelleyebilecekleri oldukça kullanışlı bir yazılımdır.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan ekipman sürücülerinin en son versiyonlarına sahip olduğunuzdan emin olmak ve istikrarlı olarak çalışan sürücülere sahip olarak bilgisayarınızı meselesiz bir biçimde kullanmak istiyorsanız, DUMo kesinlikle bilgisayarınız üzerinde yer alması gereken programlardan bir tanesi.

Sistem kaynaklarını otomatik olarak tarayan program, kullanmakta olduğunuz sürücülerin ve yazılımların versiyonlarını hakimiyet eder ve varsa yeni sürücüler hakkında size bilgi verir. Hatta program takviyesiyle varsa yazılım ve sürücü aktüellemelerini de otomatik olarak hakikatleştirebilirsiniz.

Yazılım veya ekipman ismi, üreticisi, versiyonu ve aktüel olup olmadığıyla alakalı kullanıcılara bilgi veren program, tek pencereden oluşan basit kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının zorlanmadan kullanabileceği DUMo ile tek yapmanız gereken şey sürücüleri taramak ve karşınıza çıkan bilgiler yönünde operasyon yapmaktır.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerindeki RAM ve CPU operasyoncu kullanım oranları hakkında da kullanıcılara bilgi veren program ile operasyoncunu veya RAM’leriniz üzerinde gereğinden fazla yük olduğunu gördüğünüz zaman bazı operasyonları vazife idareyicisi takviyesiyle sonlandırabilirsiniz.

Netice olarak sisteminiz üzerinde yer alan ekipman sürücüleri ve yazılımları devamlı olarak aktüel bir biçimde kullanmak istiyorsanız DUMo’dan destek alabilirsiniz.

D u MO BENZER İÇERİKLER
D u MO YAPILAN YORUMLAR