Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CPUCores :: FPS'nizi En Üst Düzeye Çıkarın

CPUCores :: FPS’nizi En Üst Düzeye Çıkarın

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CPUCores :: Maximize Your FPS şayet bilgisayarınız yüksek grafik niteliğine sahip oyunları düşük performansla çalıştırıyorsa probleminizi çözebilecek bir reyin süratlendirme programı.

Steam üzerinden çalışan bir reyin performansı artırma taşıtı olan CPUCores :: Maximize Your FPS esas olarak Windows işletim sisteminizin ve Windows servislerinin harekâtçınızı nasıl kullandığını hakimiyet ediyor. Bayağıda biz reyin oynarken Windows işletim sistemi arka tasarıda çalışmaya devam ediyor ve muhakkak operasyonlar reelleştiriyor. Fakat bazen bu operasyonların kullandığı sistem kaynakları sebebiyle oyunumuzda kasılmalar ve takılmalar yaşanabiliyor. İşte CPUCores :: Maximize Your FPS sayesinde bu kasılma ve takılmaları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

CPUCores :: Maximize Your FPS, rastgele bir oyunu çalıştırdığınızda Windows’u harekâtçınızın tek çekirdeğini kullanmaya zorluyor. Sonrasında ise arka tasarıda çalışan Windows hizmetleri sorgulanıyor ve harekâtçı kullanımını yükselten ve zorunlu olmayan servisler kısıtlanıyor. Son adımda ise anahtar Windows harekâtları tespit ediliyor ve bu operasyonlar izole edilerek bilgisayarınızın sıhhatli çalışması sağlanıyor.

CPUCores :: Maximize Your FPS, şayet mobil operasyoncuya sahip bir dizüstü bilgisayar veya az çekirdekli harekâtçı kullanan bir masaüstü bilgisayar sahibiyseniz gözle görülür bir fark yaratabilir. Fakat yüksek çekirdek rakamına sahip bir bilgisayara sahipseniz ve zati oyunlarda iyi performans tutuyorsanız size rastgele bir katkıda bulunmayabilir. Programın geliştiricisi yüksek seviye harekâtçılarda rastgele bir hasılat görülemeyeceğinden dolayı programın bu sistemlerde kullanılmasını öneri etmiyor.

CPUCores :: Maximize Your FPS’i kullanabilmeniz için bilgisayarınızın şu asgari sistem lüzumlarına sahip olması gerekiyor:

– 64 bit Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemi

– Rastgele bir çift çekirdekli harekâtçı

– 1 GB RAM

CPUCores :: FPS’nizi En Üst Düzeye Çıkarın BENZER İÇERİKLER
CPUCores :: FPS’nizi En Üst Düzeye Çıkarın YAPILAN YORUMLAR