Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Comodo PC TuneUp

Comodo PC TuneUp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Comodo PC TuneUp uygulamasıyla bilgisayarınızın muhtelif meselelerini iyileştirerek performansını ehemmiyetli miktarda artırabilirsiniz.

Windows işletim sistemi, zaman içerisinde yavaşlayabiliyor ve bilgisayarımızın performansı gitgide eksilebiliyor. Yüklenen uygulamalar, diskin dolması, güvenlik meseleleri, kayıt defteri meseleleri gibi bir hayli etmen bilgisayarımızın performansını etkileyen nedenler arasında yer alıyor. Comodo PC TuneUp uygulaması da bu stil tüm meseleleri tahlil ettikten sonra zorunlu harekâtları uygulayarak bilgisayarınızın performansını artırabiliyor.

Başlangıç kusurları, kapanma, uygulamaları çalıştıramama gibi Windows kusurları, Windows güvenlik ayarlarını tahlil etme ve gerektiğinde geri yükleme, Windows tarafından oluşturulan geçici dosyalar ve yanılgı raporları gibi ehemmiyetsiz dosyaları arınma, Kayıt Defteri meselelerini çözme ve başlangıç müddetini optimize etme gibi oldukça verimli özelliklere sahip olan Comodo PC TuneUp, Comodo imzası taşımasıyla güvenle kullanabileceğiniz bir optimizasyon uygulaması.

Uygulama özellikleri:

Kritik Windows vakalarını çözme, Windows güvenlik ayarlarını tahlil etme, Önyükleme süresi optimizasyonu, Disk pakliği, Kayıt defteri meselelerini çözme.

Comodo PC TuneUp BENZER İÇERİKLER
Comodo PC TuneUp YAPILAN YORUMLAR