Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Comix

Comix

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Comix, en hoşlandığınız çizgi romanları tablet ve bilgisayarınız üzerinden okumanıza olanak tanıyan fiyatsız bir uygulama. Dijital civarda çizgi roman okumak bayağı usulle okumanın yerini yakalamaz. Ancak suratlarca çizgi romana anında erişebileceğinizi ve de en ehemmiyetlisi çizgi romanları makinenizde yakaladığınızdan asla kaybolmayacak olmalarını düşündüğünüzde o kadar da makûs bir tercih değil gibi duruyor.

Comix için Windows 8 tabanlı tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en galibiyetli çizgi roman uygulaması olduğunu netlikle söyleyebilirim. The Digital Comic Museum’ın yayınladığı onlarca çizgi romanla önyüklü gelen uygulamada çizgi romanlarınızı rahatlıkla okumanızı sağlayan her alternatif mevcut. Çizgi romanları bütün ekranda okuyabilmeniz ve de sayfaları çevirebilmeniz çizgi romana dalınca kendinizi tablet ve bilgisayarınız üzerinden değil de gerçekten kağıt üzerinden okuyormuş gibi seziyorsunuz.

Comix’in en hoşlandığım yanı ise OneDrive ve Dropbox entegrasyonu. Bu sayede tablet ve bilgisayarınızda yakaladığınız çizgi romanların haricinde bulut hesabınıza yüklediğiniz çizgi romanlarınızı uygulamaya tek değişle aktarabiliyor ve hemen okumaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamanın beceriksiz gördüğüm bir yanından da bahsetmem gerekirse; CBR, RAR, CBZ, ZIP, 7z formatında sıkıştırılmış çizgi romanları dolaysız olarak açamıyor; .cbr dosyasını göstermeniz gerekiyor.

Comix, çizgi romanlarını dijital civarda gizlemeyi seçim edenlere rahatlıkla önerebileceğim bir uygulama.

Comix BENZER İÇERİKLER
Comix YAPILAN YORUMLAR