Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Comicana

Comicana

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Comicana, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda çizgi roman okumanın sevincini sürebileceğiniz uygulamalardan biri. CBR, CBZ, CB7, EPUB ve PDF formatında çizgi romanları ebatları ne olursa olsun meselesizce açabilen uygulama tamamen fiyatsız olarak karşımıza çıkıyor.

Comix uygulamasını seçenek olarak kullanabileceğinizi düşündüğüm Comicana, gözde çizgi roman kitaplarınızı hem tablet, hem telefon, hem de bilgisayar üzerinden okumanıza izin veriyor. Tek bir çizgi romanı veya klasöre bir araya gelmiş birden fazla çizgi romanı açabilen uygulamada çizgi romanınızı okurken gereksinim dinleyeceğiniz her şey mevcut.

Çizgi romanlarınızı ister yatay ister dikey konumda okuyabileceğiniz çizgi roman uygulamasında dilediğiniz sayfayı daha süratli açmanızı sağlayan alternatifler ilk, evvelki, sonraki, son sayfayı süratlice açma, sayfadaki ayrıntıları görmenize izin veren sayfa yakınlaştırma, çizgi romanda beğendiğiniz bir sayfayı almanıza olanak tanıyan yer imleri, hoşlandığınız çizgi romana tek değişle erişmenizi sağlayan statikleme alternatifi gibi çizgi romanı okurken arayacağınız her şey kullanımınıza sunuluyor.

Dijital etrafta çizgi roman okumaktan sevinç alan biriyseniz Comicana uygulamasına netlikle göz atmalısınız.

Comicana BENZER İÇERİKLER
Comicana YAPILAN YORUMLAR