Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ComGenda

ComGenda

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows versiyonlarında kullanılabilen ComGenda programı, müessesesel şirketler ve işletmeler için planlanmış bir müessesesel idare otomasyon sistemidir. ComGenda programında sunulan hizmetler modüller halinde kategorilere ufalamıştır.

Vazifeler Modülü kapsamında proje tabanlı görevlendirmeler yapmak olası oluyor. Görevlendirmeler ister tek tek ister toplu biçimde yapılabilir. Vazifeler belirlendikten sonra da bitirilme ve müddet bildirimleri alınabilir.

Bireyler Modülü kapsamında ise ComGenda programı çalışanların şahsi bilgilerini birer profil biçiminde gizlemenizi sağlar. Görüşmeler Modülü’nde ise ComGenda programına giriş yapabilen tüm kullanıcılar birbirinden buluşma arz edebilir. Buluşma kabulü ve reddi de yeniden bu modülden yapılır. Casusta Modülü’nde ise dilediğiniz etkinliklere sisteme girebilirsiniz.

Taşıt/Yer Tahsis Modülü’nde ise müessesede yer alan vasıtaların yahut buluşma odası gibi mekanların tahsisi işlemlerine idareyebilirsiniz. Son olarak Bildirim Modülü’nde ise gelen bildirimleri yönetebilirsiniz. Komple bir otomasyon sistemi olan ComGenda firma ve müesseseler için oldukça kullanışlı bir programdır.

ComGenda BENZER İÇERİKLER
ComGenda YAPILAN YORUMLAR