Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CNET

CNET

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Son teknoloji haberleri, tarafsız mahsul analizleri, mahsul teklifleri, mobil ve reyin sektöründeki büyümeler ve çok daha aşırısını takip edebileceğiniz CNET’in zengin içeriğini web tarayıcınızı açmadan takip edebileceğinizi öğreniyor muydunuz? Her ay milyonlarca teknoloji tutkununun takip ettiği sitenin Windows platformu için hazırladığı fotoğrafı uygulama tüm içeriği masaüstünüzden takip etme olanağı tanıyor.

Yalnızca Amerika’daki değil İngiltere, Avustralya, Çin, Fransa, Almanya, Japonya, Kore ve İspanya’daki kullanıcılara kendi dillerinde içerik sunabilen popüler teknoloji sitesi CNET’in fotoğrafı uygulaması Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Teknoloji birinci kaynaktan takip etmek isteyenler için eşsiz bir uygulama olan CNET’te yaşamımıza daha girmemiş teknolojilerin tanıtım haberlerini okuyabilir, videolarını izleyebilir, fotoğraf galerileri ile iş geçirebilirsiniz.

Son teknoloji ve harcayıcı elektroniği hususunda tekliflerde bulunan ve haberler sunan CNET’in mükâfat kazanmış içeriğini fotoğrafı uygulama sayesinde nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

CNET BENZER İÇERİKLER
CNET YAPILAN YORUMLAR